Rotary club Ljubljana Tivoli

Home O klubu O klubu Materinski dom Ljubljana

Materinski dom Ljubljana


Materinskemu domu v Ljubljani pomagamo na več področjih njihovega delovanja. Vsako leto za otroke pripravimo obdarovanje in obisk Miklavža, jih peljemo na enodnevni izlet, v letu 2008 pa smo jih peljali tudi na počitnice na Hvar. Medtem ko so se otroci in njihove mame naužili morskega življenja, smo z donacijo sredstev pomagali posodobiti dom, ki socialno ogroženim nosečnicam in materam z dojenčki ter mlajšimi otroki nudi začasno bivanje.V letu 2005 smo jim omogočili potrebno neodvisnost in svobodo gibanja, saj smo jim priskrbeli brezplačno uporabo vozila Mercedes Vita s potrebnim gorivom za dobo 4 let. Poleg tega smo jim omogočili obisk računalniških tečajev in jim podarili nekaj računalniške opreme, s čimer uporabnice pridobivajo znanja in veščine, ki povečujejo njihovo konkurenčnost na trgu dela.

 

Rotary

Kaj je Rotary
Rotary International je organizacija svetovno povezanih posl...
Nastanek organizacije ...
Prvi Rotary klub je nastal v Združenih državah Amerike na ...
Ključni rotarijski ge...
Ključni rotarijski gesli sta: 1. Nesebično pomagati ...
Rotary družba
Rotary je svetovna družba, ki temelji na načelih prijatelj...
Rotary in mladi
Pri vzgoji mladih so dolžni sodelovati in pomagati vsi čla...
Rotary usluge
1. Klubske usluge Pripadnost skupnosti ni pristna, če ne pr...

Naši člani

Koledar dogodkov

Maj 2024 Junij 2024 Julij 2024
po to sr ce pe so ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Prijava